Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de construcții - pachet

Număr anunț
DA30959510
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.259.956 RON
Data publicării
05.07.2022 00:00
Data finalizării
08.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.259.956 RON