Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cursuri de pregătire profesionala

Număr anunț
DA30967516
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PENTRU ADMINISTRAREA OBIECTIVELOR CULTURALE (CUI 30266854)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
46.015.336 RON
Data publicării
06.07.2022 00:00
Data finalizării
08.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.015.336 RON