Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actualizare expertiza tehnica CINEMATOGRAF PATRIA, MUNICIPIUL REGHIN , JUDEȚUL MUREȘ

Număr anunț
DA30975933
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.230.693 RON
Data publicării
07.07.2022 00:00
Data finalizării
08.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.230.693 RON