Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montaj aparat aer conditionat 12000 BTU

Număr anunț
DA30973816
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Cod CPV
45331221-1 · Lucrari de instalare de echipament de climatizare partiala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.387.738 RON
Data publicării
07.07.2022 00:00
Data finalizării
08.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.387.738 RON