Ofertă acceptată Cumpărare directă

PENTRU MUNICIPIUL PLOIESTI-FESTIVALUL MEDIEVAL PLOIESTI TARG DOMNESC

Număr anunț
DA30976777
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Cod CPV
92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.259.890 RON
Data publicării
07.07.2022 00:00
Data finalizării
08.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.259.890 RON