Atribuită Cumpărare directă

FELICITĂRI 1 si 8 MARTIE 2024 - ANUNT PUBLICITAR

Număr anunț
DA35137207
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
Furnizor / câștigător
REX MEDIA PRESS S.R.L. (CUI 15786870)
Cod CPV
79341400-0 · Servicii de campanii de publicitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
28.02.2024 13:46
Data finalizării
28.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON