Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD 1.2tb 10k rpm sas 2.5in hot-plug hard drivecuskit, 400-AJPD-05

Număr anunț
DA30970795
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.570.215 RON
Data publicării
07.07.2022 00:00
Data finalizării
08.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.570.215 RON