Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXECUTIE SANT SCURGERE APA CARTIER ROMI, SAT BILCA, COM. COTOFANESTI, JUD. BACAU

Număr anunț
DA30962394
Autoritate contractantă
COMUNA COTOFANESTI (CUI 4353110)
Cod CPV
45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
20.568.367 RON
Data publicării
06.07.2022 00:00
Data finalizării
08.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.568.367 RON