Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de investigare pe teren, elaborare a documentatiilor aferente acestora pentru amplasamentul

Număr anunț
DA30962431
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Cod CPV
90715000-2 · Servicii de investigatii in domeniul poluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.636.956 RON
Data publicării
06.07.2022 00:00
Data finalizării
08.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.636.956 RON