Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii alpinism utilitar demontare si montare corpuri de iluminat arhitectural

Număr anunț
DA30978127
Autoritate contractantă
SOCIETATEA AGENTIA DE DEZVOLTARE LOCALA ORADEA S.A. (CUI 24734055)
Cod CPV
71326000-9 · Servicii auxiliare de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.112.114 RON
Data publicării
07.07.2022 00:00
Data finalizării
08.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.112.114 RON