Ofertă acceptată Cumpărare directă

Foc de artificii de intensitate mare

Număr anunț
DA30978186
Autoritate contractantă
Comuna Suseni (CUI 4469523)
Cod CPV
24613000-4 · Rachete de semnalizare, rachete antigrindina, semnalizator pe timp de ceata si articole pirotehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
17.030.170 RON
Data publicării
07.07.2022 00:00
Data finalizării
08.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.030.170 RON

din 2.000 RON estimat