Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie mape din piele cu suport de pahar , inscriptionate cu logo MAE

Număr anunț
DA30978247
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.784.120 RON
Data publicării
07.07.2022 00:00
Data finalizării
08.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.784.120 RON