Atribuită Cumpărare directă

servicii de fizioterapie( kinetoterapie si hidrokinetoterapie)

Număr anunț
DA35124262
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE (CUI 4266006)
Furnizor / câștigător
KINETOTERAPEUT ICHIM-SEGA GEOVANA (CUI 41780056)
Cod CPV
85142100-7 · Servicii de fizioterapie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.030 RON
Data publicării
27.02.2024 13:46
Data finalizării
28.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.030 RON