Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tensiometru de sol Stelzner 8060, 30 cm

Număr anunț
DA30985627
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Bistrita (CUI 3094573)
Cod CPV
38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.929.759 RON
Data publicării
08.07.2022 00:00
Data finalizării
11.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.929.759 RON