Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de ignifugare (Rev.2) in vederea obtinerii autorizatiei la incendiu Scoala Contesti

Număr anunț
DA30979372
Autoritate contractantă
Comuna Valea Seaca (Consiliul Local Valea Seaca) (CUI 4981271)
Cod CPV
45343100-4 · Lucrari de ignifugare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.002.271 RON
Data publicării
08.07.2022 00:00
Data finalizării
11.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.002.271 RON