Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii si intretinere drum prin pietruire in Comuna Spantov, Judetul Calarasi

Număr anunț
DA30985318
Autoritate contractantă
COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.642.919 RON
Data publicării
08.07.2022 00:00
Data finalizării
11.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.642.919 RON