Ofertă acceptată Cumpărare directă

Organizare eveniment cultural - artistic - Festival Folk

Număr anunț
DA30984194
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Ilfov (CUI 16771966)
Cod CPV
92312240-5 · Servicii prestate de artisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.715.468 RON
Data publicării
08.07.2022 00:00
Data finalizării
11.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.715.468 RON