Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii scara acces b-dul Mihai Viteazu - zona restaurant Tugu (municipiul Vulcan)

Număr anunț
DA30973514
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.792.573 RON
Data publicării
07.07.2022 00:00
Data finalizării
11.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.792.573 RON