Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de Fezabilitate, studii, expertize, avize, acorduri „Amenajare Băile Sărate Ocnișoara”

Număr anunț
DA30981791
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.216.816 RON
Data publicării
08.07.2022 00:00
Data finalizării
11.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.216.816 RON