Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASOCIAȚIA LEADER COLINELE MOLDOVEI (ALCM) ACHIZIȚIONEAZĂ 2 BUC REMORCĂ TRANSPORT ATV

Număr anunț
DA30985737
Autoritate contractantă
ASOCIATIA LEADER COLINELE MOLDOVEI (CUI 36522161)
Cod CPV
34223300-9 · Remorci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.661.576 RON
Data publicării
08.07.2022 00:00
Data finalizării
11.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.661.576 RON