Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare, INLOCUIT TEAVA APA Q63 50ML

Număr anunț
DA30991462
Autoritate contractantă
COMUNA DARASTI (CUI 4420856)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.978.664 RON
Data publicării
11.07.2022 00:00
Data finalizării
12.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.978.664 RON