Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet UPS VOLT Polska SInus PRO 1000VA 750W si Baterie 100Ah AGM VRLA Sinus800+VP100Ah- ptr server

Număr anunț
DA30989439
Autoritate contractantă
ORASUL MACIN (CUI 3839156)
Cod CPV
65400000-7 · Alte surse de alimentare si de distributie a energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.235.481 RON
Data publicării
11.07.2022 00:00
Data finalizării
12.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.235.481 RON