Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANCA DE LEMN PE CADRU METALIC CU 10 RIGLE

Număr anunț
DA30988673
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Cod CPV
39113600-3 · Banci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.152.561 RON
Data publicării
11.07.2022 00:00
Data finalizării
12.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.152.561 RON