Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon mobil Samsung Galaxy S21 FE, Dual SIM, 256GB, 8GB RAM, 5G, Graphite

Număr anunț
DA30982891
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
08.07.2022 00:00
Data finalizării
12.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON