Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mesh Printat cu capse din 50 in 50 cm 10 x 4 m

Număr anunț
DA30976492
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Cod CPV
30195600-8 · Panouri pentru afise sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.963.718 RON
Data publicării
07.07.2022 00:00
Data finalizării
12.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.963.718 RON