Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folii autoadezive transparente pentru acoperirea microplacilor in timpul incubarii

Număr anunț
DA30993900
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.561.708 RON
Data publicării
11.07.2022 00:00
Data finalizării
12.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.561.708 RON