Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC BE650G2-GR 650VA, 230V, 1 USB charging port;/ UPS APC, "EASY UPS BV", Line Int. , brick, 8

Număr anunț
DA30994575
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MATEI BASARAB (CUI 29361283)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.557.411 RON
Data publicării
11.07.2022 00:00
Data finalizării
12.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.557.411 RON