Ofertă acceptată Cumpărare directă

CURS ONLINE "Achizitii Publice"13-20 August 2022

Număr anunț
DA30993147
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI 4738400)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.477.723 RON
Data publicării
11.07.2022 00:00
Data finalizării
12.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.477.723 RON