Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIRIGENTIE DE SANTIER ,,CONSTRUIRE TEREN DE MINIFOTBAL, SAT BALTENI, COMUNA BALTENI, JUDETUL GORJ”

Număr anunț
DA30987762
Autoritate contractantă
COMUNA BILTENI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4956170)
Cod CPV
71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.389.822 RON
Data publicării
11.07.2022 00:00
Data finalizării
12.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.389.822 RON