Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalatii electrice realizare retea electrica iluminat public pe St. existenti ai LEA0,4

Număr anunț
DA30998639
Autoritate contractantă
COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.998.658 RON
Data publicării
12.07.2022 00:00
Data finalizării
13.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.998.658 RON