Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set doua capre de lucru pliabile Stanley, negru, max. 362 kg (Cod Produs: 3124391)

Număr anunț
DA31001472
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
5.290.584 RON
Data publicării
12.07.2022 00:00
Data finalizării
13.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.290.584 RON