Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator original Canon pentru DSLR Canon 1100D, 1200D, 2000D

Număr anunț
DA30997379
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.616.388 RON
Data publicării
12.07.2022 00:00
Data finalizării
13.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.616.388 RON