Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun de lucru Laborator Bimos LABSIT 4, cu role, cu tapiterie din spuma PU, antracit

Număr anunț
DA30999690
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ARTA TIMISOARA (CUI 18272040)
Cod CPV
39180000-7 · Mobilier de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.578.254 RON
Data publicării
12.07.2022 00:00
Data finalizării
13.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.578.254 RON