Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigenție de șantier pentru obiectivul de investiții ,,Mansardare(extindere pe verticala)

Număr anunț
DA31000745
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Cod CPV
71315400-3 · Servicii de inspectare si verificare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.360.900 RON
Data publicării
12.07.2022 00:00
Data finalizării
13.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.360.900 RON