Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator MOTOROLA pt. CP040, Mi-Mh, 1400mAh 3 bucati

Număr anunț
DA31007910
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE PAZA MARAMURES (CUI 5142065)
Cod CPV
31433000-0 · Acumulatori cu nichel-fier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.347.310 RON
Data publicării
13.07.2022 00:00
Data finalizării
14.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.347.310 RON