Ofertă acceptată Cumpărare directă

Docum tehnico economica pt Lucrari de punere in siguranta a circulatiei pe dr comunale si satesti

Număr anunț
DA31007389
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIILE (PRIMARIA COMUNEI ROSIILE) (CUI 2539495)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.862.564 RON
Data publicării
13.07.2022 00:00
Data finalizării
14.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.862.564 RON