Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de decolmatare si igienizare canal pentru Comuna Spantov, Judetul Calarasi

Număr anunț
DA31011714
Autoritate contractantă
COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
Cod CPV
45112000-5 · Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.642.919 RON
Data publicării
13.07.2022 00:00
Data finalizării
14.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.642.919 RON