Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reinnoire licente - conform anunt ADV1302778

Număr anunț
DA31006887
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.129.422 RON
Data publicării
13.07.2022 00:00
Data finalizării
14.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.129.422 RON