Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BILET AVION ESB-IST-CND 01.08.2022
- Număr anunț
- DA31016774
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL LIMBII ROMANE (CUI 11961471)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 6.519.768 RON
- Data publicării
- 14.07.2022 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.