Ofertă acceptată Cumpărare directă

Episindan TEVA 10mg x 1fl - EPIRUBICINUM - EPIRUBICINA

Număr anunț
DA31000744
Autoritate contractantă
SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
Cod CPV
33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
3.572.074 RON
Data publicării
12.07.2022 00:00
Data finalizării
14.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.572.074 RON