Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMENAJARE TROTUARE PIETONALE ADIACENTE DJ102 in satul Glodeanu Silistea, comuna Glodeanu Silistea,

Număr anunț
DA31019407
Autoritate contractantă
Comuna Glodeanu Silistea (Primaria Comunei Glodeanu Silistea) (CUI 4088219)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.867.908 RON
Data publicării
14.07.2022 00:00
Data finalizării
15.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.867.908 RON