Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cos stradal din polietilena, capacitate 55l, inclusiv montaj- 65 buc, pentru UAT Zarnesti

Număr anunț
DA31020397
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.095.130 RON
Data publicării
14.07.2022 00:00
Data finalizării
15.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.095.130 RON