Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii pentru renovare interioara scoala

Număr anunț
DA31017925
Autoritate contractantă
SCOALA DE ARTE SI MESERII DOROLT (CUI 17415835)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.736.491 RON
Data publicării
14.07.2022 00:00
Data finalizării
15.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.736.491 RON