Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare echip si realizare lucrari specifice pentru racordare UMF CAROL DAVILA la reteaua de en.el

Număr anunț
DA31019069
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI 4316422)
Cod CPV
45315300-1 · Instalatii de distributie de energie electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.028.465 RON
Data publicării
14.07.2022 00:00
Data finalizării
15.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.028.465 RON