Ofertă acceptată Cumpărare directă

Închiriere fotocopiatoare pentru Campionat European de sărituri în apă, juniori 2022, Otopeni.

Număr anunț
DA31020025
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.790.093 RON
Data publicării
14.07.2022 00:00
Data finalizării
18.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.790.093 RON