Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAMPON PROFESIONAL 5 LITRI ARGAN

Număr anunț
DA31024195
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO-SOCIALA RADUCANENI (CUI 16038486)
Cod CPV
33711610-6 · Sampoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.290.563 RON
Data publicării
15.07.2022 00:00
Data finalizării
18.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.290.563 RON