Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD 512GB M.2 2280 PCIE Express 3.0 x4 NVMe, R/W speed up to 2100/1500MB/s, Adata XPG GAMMIX S5

Număr anunț
DA31015490
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.042.388 RON
Data publicării
14.07.2022 00:00
Data finalizării
18.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.042.388 RON