Ofertă acceptată Cumpărare directă

LENJERIE 2PERS 120GMP 160X215CM,LENJERIE 2 PERSOANE,SET 2 PERNE MATLAS 50X70,PILOTA COCOLINO LANA

Număr anunț
DA31024286
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL JIUL PETROSANI (CUI 26065160)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.369.638 RON
Data publicării
15.07.2022 00:00
Data finalizării
18.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.369.638 RON