Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plasture - pansament; Ac/Ace seringa de unica folosinta G18; Branula cu valva G18;Seringi cu ac 20ML

Număr anunț
DA31024105
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.788.340 RON
Data publicării
15.07.2022 00:00
Data finalizării
18.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.788.340 RON