Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta implementare proiecte PNDR - GAL

Număr anunț
DA31025626
Autoritate contractantă
Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.041.680 RON
Data publicării
15.07.2022 00:00
Data finalizării
18.07.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.041.680 RON